Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
15 червня 16:00 |
Засідання погоджувальної ради (Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.) |
каб. 531 |
|
17 червня 15:00 |
Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах та вручення нагород з нагоди Дня медичного працівника (Відповідальні:Балан О.М., Вельшинський С.М.) |
Будинок представництв |
|
18 червня 11:00 |
Проведення пленарного засідання сьомої сесії обласної ради VIII скликання (Відповідальні:Балан О.М., Білоус О.С.) |
Адмінбудинок №1 3 поверх зала засідань |
|
19 червня 10:00 |
Участь голови обласної ради в урочистих заходах з нагоди випуску молодих лейтенантів у Військовій Академії (м. Одеса) (Відповідальні: Балан О.М., Вельшинський С.М.) |
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 10 |
Орієнтовний графік засідань постійних комісій Одеської обласної ради
03 червня 11:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу (Відповідальні: Скалозуб В.П., Борисова А.Л.) |
каб. 509 |
08 червня 14:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (Відповідальні: Корж С.О., Ісаєва Л.С.) |
каб. 509 |
09 червня 12:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини (Відповідальні: Каптур О.О., Білоус О.С.) |
каб. 628 |
10 червня 11:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків (Відповідальні: Волканов В.Д., Харіна Л.О., Герасименко І.С.) |
каб. 343 |
10 червня 15:30 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, моралі, етики та гласності, прав людини, свободи слова та інформації (Відповідальні: Нікул А.В., Клібанська Л.І.) |
каб. 301 |
11 червня 09:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва (Відповідальні: Дімова О.В., Хмельниченко В.В.) |
каб. 533 |
11 червня 11:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку (Відповідальні: Крук Ю.Ю, Гур’єв І.М.) |
каб. 531 |
14 червня 12:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики (Відповідальні: Чапір Д.П., Красноярова С.В.) |
каб. 531 |
14 червня 12:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму (Відповідальні: Зінченко М.А., Данцевич С.В.) |
каб. 216 |
14 червня 15:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності (Відповідальні: Юрко О.І., Біла Т.А.) |
каб. 632 |
14 червня 15:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності (Відповідальні: Корольов М.В., Надем’янова І.Г.) |
каб. 509 |
15 червня 12:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (Відповідальні: Гінак А.Ф., Капітанчук Н.М.) |
каб. 509 |
18 червня 10:00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області (Відповідальні: Дерев’янко М.М., Демченко І.М.) |
каб. 531 |
18 червня 10:20 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією (Відповідальні: Семенцов О.Ю., Пірняк В.О.) |
каб. 632 |
;