Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
17 лютого 11:00 |
Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради (Відповідальна: Кісельова О.В.) |
каб. 531 |
|
19 лютого 13:00 |
Зустріч голови обласної ради Паращенка С.В. з Консулом Республіки Польща в Одесі Анджеєм Шмідтке (Відповідальна: Надем’янова І.Г.) |
каб. 509 |
|
20 лютого 10:00 |
Участь керівництва обласної ради у покладанні квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (Відповідальні: Балан О.М., Рогульський В.В.) |
Сквер Героїв Небесної Сотні |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
Відділ організаційної роботи апарату обласної ради
Орієнтовний графік
проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради
з обговорення питань проекту Порядку денного пленарного засідання 32-ї сесії обласної ради
Місце проведення:
Адмінбудинок обласної ради № 1
Дата |
Час |
Місце проведення |
Назва постійної комісії |
Відповідальні за підготовку засідання |
07.02 |
10:00 |
632 |
|
Губерник А.О. Левчук М.І. |
10.02 |
15:00 |
301 |
|
Бойченко І.І. Скульська О.Є. |
11.02 |
12:00 |
632 |
|
Волканов В.Д. Харіна Л.О. |
17.02 |
11:00 |
509 |
|
Зінченко М.А. Данцевич С.В. |
18.02 |
11:00 |
301 |
|
Чиклікчи Г.Г. Подкаминський О.Г. |
19.02 |
12:00 |
328 |
|
Юрко О.І. Демченко І.М. |
21.02 |
12:00 |
509 |
|
Хмелевський А.Б. Надем’янова І.Г. |
24.02 |
10:00 |
301 |
|
Бабенко О.А. Самофалов Р.О. |
628 |
|
Садовник А.А. Красноярова С.В. |
||
14:00 |
632 |
|
Абрамова Є.Г. Біла Т.А. |
|
25.02 |
10:00 |
509 |
|
Сеник Р.В. Гур’єв І.М. |
11:00 |
301 |
|
Табунщик Р.В. Раздорожний Г.Ю. |
|
Дата, час та місце проведення будуть визначені додатково |
|
Кузькевич М.Д. Жогова В.Ю. |
||
|
Чапір Д.П. Ісаєва Л.С. |
|||
|
Андрєєнков В.В. Клібанська Л.І. |