Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
03 лютого 11:00 |
Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради (Відповідальна: Кісельова О.В.) |
каб. 531 |
|
05 лютого 11:00 |
Особистий прийом громадян головою обласної ради Паращенком С.В. (Відповідальні: Балан О.М., Коваль О.В.) |
Громадська приймальня обласної державної адміністрації |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
Відділ організаційної роботи апарату обласної ради
Орієнтовний графік
проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради
з обговорення питань проекту Порядку денного пленарного засідання 32-ї сесії обласної ради
Місце проведення:
Адмінбудинок обласної ради № 1
Дата |
Час |
Місце проведення |
Назва постійної комісії |
Відповідальні за підготовку засідання |
07.02 |
10:00 |
632 |
|
Губерник А.О. Левчук М.І. |
12:00 |
628 |
|
Садовник А.А. Красноярова С.В. |
|
10.02 |
15:00 |
301 |
|
Бойченко І.І. Скульська О.Є. |
11.02 |
10:00 |
438 |
|
Сеник Р.В. Гур’єв І.М. |
10:00 |
301 |
|
Кузькевич М.Д. Жогова В.Ю. |
|
12:00 |
301 |
|
Чапір Д.П. Ісаєва Л.С. |
|
12.02 |
11:00 |
632 |
|
Табунщик Р.В. Раздорожний Г.Ю. |
14:00 |
509 |
|
Хмелевський А.Б. Надем’янова І.Г. |
|
13.02 |
13:00 |
531 |
|
Абрамова Є.Г. Біла Т.А. |
Дата, час та місце проведення будуть визначені додатково |
|
Юрко О.І. Демченко І.М. |
||
|
Бабенко О.А. Самофалов Р.О. |
|||
|
Зінченко М.А. Данцевич С.В. |
|||
|
Волканов В.Д. Харіна Л.О. |
|||
|
Андрєєнков В.В. Клібанська Л.І. |
|||
|
Чиклікчи Г.Г. Подкаминський О.Г. |