Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
14 жовтня 09:00 |
Участь керівництва обласної ради у покладанні квітів та спільному молебні представників різних конфесій на місці спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси й області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції (Відповідальні: Балан О.М., Рогульський В.В.) |
просп. Шевченка, 4 |
|
15 жовтня 11:00 |
Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради (Відповідальна: Кісельова О.В.) |
каб. 531 |
|
15 жовтня 15:00 |
Підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою у 2019 році» (Відповідальні: Білоус О.С., Муравський А.Г., Левчук М.І.) |
каб. 632 |
|
16 жовтня 11:00 |
Засідання конкурсної комісії з відбору інвестора для будівництва паркінгу (Відповідальний: Лебедєв Р.С.) |
каб. 531 |
|
16 жовтня 14:30 |
Участь першого заступника голови обласної ради Шкарівського В.М. у робочій нараді щодо розгляду проектних пропозицій від Одеської області в межах Спільної Операційної Програми Румунія-Україна у фінансовій перспективі 2021-2027 років (Відповідальні: Кравченко О.Д., Хмельниченко В.В.) |
Ізмаїльська міська рада, просп. Суворова, 62, м. Ізмаїл |
|
18 жовтня |
Участь заступника голови обласної ради Дімчогло Ю.Д. в Українсько-Болгарському бізнес-форумі (Відповідальна: Хмельниченко В.В.) |
м. Варна, Республіка Болгарія |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
райони області (за окремим графіком) |
Відділ організаційної роботи апарату обласної ради
Орієнтовний графік
проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради
з обговорення питань проекту Порядку денного пленарного засідання 28-ї сесії обласної ради
Місце проведення:
Адмінбудинок обласної ради № 1
Дата |
Час |
Місце проведення |
Назва постійної комісії |
Відповідальні за підготовку засідання |
30.09 |
11:30 |
301 |
1. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності |
Андрєєнков В.В. Клібанська Л.І. |
08.10 |
12:00 |
301 |
2. З питань прав людини, свободи слова та інформації |
Бойченко І.І. Скульська О.Є. |
13:00 |
632 |
3. З питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини |
Губерник А.О. Левчук М.І. |
|
09.10 |
11:00 |
632 |
4. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва |
Кузькевич М.Д. Жогова В.Ю. |
10.10 |
11:00 |
509 |
5. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності |
Хмелевський А.Б. Надем’янова І.Г. |
18.10 |
10:00 |
632 |
6. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією |
Табунщик Р.В. Раздорожний Г.Ю. |
11:00 |
628 |
7. З питань охорони здоров’я та соціальної політики |
Садовник А.А. Красноярова С.В. |
|
11:00 |
328 |
8. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області |
Юрко О.І. Демченко І.М. |
|
21.10 |
10:00 |
216 |
9. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму |
Зінченко М.А. Данцевич С.В. |
12:00 |
632 |
10. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності |
Абрамова Є.Г. Біла Т.А. |
|
22.10 |
11:00 |
632 |
11. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу |
Сеник Р.В. Гур’єв І.М. |
Дата, час та місце проведення будуть визначені додатково |
12. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків |
Волканов В.Д. Харіна Л.О. |
||
13. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження |
Чапір Д.П. Ісаєва Л.С. |
|||
14. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою |
Бабенко О.А. Самофалов Р.О. |
|||
15. З питань агропромислового комплексу |
Чиклікчи Г.Г. Подкаминський О.Г. |