Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
14 серпня 10.00 |
Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради (Відповідальна: Кісельова О.В.) |
каб. 428 |
|
15 серпня 12.00 |
Засідання конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2017 році (Відповідальні: Кісельова О.В., Муравський А.Г.) |
каб. 632 |
|
18 серпня 10.00 |
Пленарне засідання 12-ої позачергової сесії обласної ради VIІ скликання (Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.) |
ІІІ поверх, зала засідань |
|
19 серпня 10.00 |
Зустріч голови обласної ради Урбанського А.І. і керівництва обласної державної адміністрації з першим заступником Міністра молоді і спорту України Гоцулом І.Є. та президентом Національного олімпійського комітету України Бубкою С.Н. (Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.) |
каб. 632 |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
Райони області (за окремим графіком) |
|
Протягом тижня |
Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області (Відповідальний: Харлашин О.О.) |
Райони області (за окремим графіком) |
Управління організаційної та аналітичної роботи апарату обласної ради
Орієнтовний графік засідань постійних комісій обласної ради з 14 серпня до 18 серпня 2017 року
14 серпня 11.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією (Відповідальні: Табунщик Р.В., Раздорожний Г.Ю.) |
каб. 531 |
15 серпня 11.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва (Відповідальні: Кузькевич М.Д., Діденко В.Ю.) |
каб. 301 |
16 серпня 15.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини (Відповідальні: Гайдар М.Є., Горошко А.А.) |
каб. 509 |
17 серпня 11.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності (Відповідальні: Андреєнков В.В., Клібанська Л.І.) |
каб. 301 |
17 серпня 12.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності (Відповідальні: Абрамова Є.Г., Страхова Т.О.) |
каб. 632 |
18 серпня 09.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією (Відповідальні: Табунщик Р.В., Раздорожний Г.Ю.) |
каб. 509 |
18 серпня 09.00 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності (Відповідальні: Хмелевський А.Б., Надем’янова І.Г.) |
каб. 420 |
18 серпня 09.15 |
Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності (Відповідальні: Абрамова Є.Г., Страхова Т.О.) |
Місце проведення визначається |
Управління організаційної та аналітичної роботи апарату обласної ради