Одеська обласна рада |
Дата, час |
Зміст заходу |
Місце проведення |
12 грудня 11.00 |
Участь голови обласної ради Урбанського А.І. у з’їзді Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» (Відповідальна: Третьякова Л.Г.) |
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 2-й поверх |
|
13 грудня 11.00 |
Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Радковським О.В. (Відповідальні: Цуркан В.О., Урбан В.В.) |
Громадська приймальня обласної державної адміністрації |
|
13 грудня 11.00 |
Засідання комісії обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих (Відповідальна: Капука І.І.) |
каб. 509 |
|
14 грудня 11.00 |
Особистий прийом громадян головою обласної ради Урбанським А.І. (Відповідальна: Урбан В.В.) |
Громадська приймальня обласної державної адміністрації |
|
16 грудня 12.00 |
Спільне засідання постійних комісій обласної ради (Відповідальні: Третьякова Л.Г., Білоус О.С., Балан О.М.) |
ІІІ поверх, зала засідань |
|
Протягом тижня |
Окремі засідання постійних комісій обласної ради (Відповідальні: куратори постійних комісій) |
за окремим графіком |
Управління організаційної роботи апарату обласної ради
Орієнтовний графік
проведення спільного засідання постійних комісій Одеської обласної ради
з обговорення питань порядку денного 8-ої сесії обласної ради
Місце проведення:
Адмінбудинок обласної ради № 1,
сесійна зала
Дата |
Час |
Місце проведення |
Назва постійної комісії |
Відповідальні |
16.12.16 |
12.00 |
сесійна зала |
1. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності |
Абрамова Є.Г. Катерьова Є.О. |
2. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини |
Гайдар М.Є. Кізік Т.В. |
|||
3. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу |
Петровський С.О. Гур’єв І.М. |
|||
4. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області |
Юрко О.І. Демченко І.М. |
|||
5. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою |
Бабенко О.А. Самофалов Р.О. |
|||
6. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження |
Чапір Д.П. Ісаєва Л.С. |
|||
7. З питань охорони здоров’я та соціальної політики |
Садовник А.А. Красноярова С.В. |
|||
8. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності |
Хмелевський О.О. Третяк О.М. |
|||
9. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму |
Зінченко М.А. Гаркуша А.Т. |
|||
10. З питань прав людини, свободи слова та інформації |
Кобильніков О.Б. Капука І.І. |
|||
11. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією |
Табунщик Р.В. Капітанчук Н.В. |
|||
12. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності |
Андрєєнков В.В. Клібанська Л.І. |
|||
13. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків |
Волканов В.Д. Гордієнко О.О. |
|||
14. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва |
Кузькевич М.Д. Діденко В.Ю. |
|||
15. З питань агропромислового комплексу |
Чиклікчи Г.Г. Чечіна О.О. |
Керуючий справами апарату обласної ради |
Л.Г. Третьякова |
Орієнтовний ГРАФІК
проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради
з обговорення питань порядку денного 8-ої сесії обласної ради
Місце проведення:
Адмінбудинок обласної ради № 1
Дата |
Час |
Місце проведення |
Назва постійної комісії |
Відповідальні за підготовку засідання |
12.12.16 |
9.00 |
628 |
1. З питань охорони здоров’я та соціальної політики |
Садовник А.А. Красноярова С.В. |
13.12.16 |
14.00 |
632 |
2. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу |
Петровський С.О. Гур’єв І.М. |
14.12.16 |
10.00 |
301 |
3. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою |
Бабенко О.А. Самофалов Р.О. |
14.12.16 |
11.00 |
509 |
4. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією |
Табунщик Р.В. Капітанчук Н.В. |
14.12.16 |
11.00 |
408 |
5. З питань агропромислового комплексу |
Чиклікчи Г.Г. Чечіна О.О. |
14.12.16 |
14.00 |
420 |
6. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності |
Хмелевський О.О. Третяк О.М. |
14.12.16 |
15.00 |
632 |
7. З питань прав людини, свободи слова та інформації |
Кобильніков О.Б. Капука І.І. |
14.12.16 |
15.00 |
216 |
8. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму |
Зінченко М.А. Гаркуша А.Т. |
15.12.16 |
10.00 |
632 |
9. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження |
Чапір Д.П. Ісаєва Л.С. |
15.12.16 |
11.00 |
509 |
10. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини |
Гайдар М.Є. Кізік Т.В. |
15.12.16 |
11.00 |
328 |
11. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області |
Юрко О.І. Демченко І.М. |
16.12.16 |
9.00 |
632 |
12. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності |
Абрамова Є.Г. Катерьова Є.О. |
Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо |
13. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності |
Андрєєнков В.В. Клібанська Л.І. |
||
14. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків |
Волканов В.Д. Гордієнко О.О. |
|||
15. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва |
Кузькевич М.Д. Діденко В.Ю. |
Керуючий справами апарату обласної ради |
Л.Г. Третьякова |