65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

 

 

  1.      Почесна відзнака Одеської обласної ради (далі – Почесна відзнака) є заохоченням за заслуги у сприянні реалізації соціальної та економічної політики держави, особистий внесок у піднесення науки та культури, розвиток та ефективну діяльність органів місцевого самоврядування, здійснення заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність.
  1.      Нагородження Почесною відзнакою здійснюється розпорядженням Одеської обласної ради.
  1.      Почесною відзнакою нагороджуються мешканці Одеської області та інші громадяни України за особистий внесок в одну із сфер діяльності, зазначених в пункті 1 даного положення.

Почесною відзнакою можуть бути нагороджені громадяни інших держав.

  1.      Подання про нагородження Почесною відзнакою вноситься до обласної ради районними, міськими (міст обласного значення) радами, обласною державною адміністрацією.
  1.      Клопотання про нагородження Почесною відзнакою перед органами, зазначеними в пункті 4 даного Положення, подають сільські, селищні, міські (міст районного значення) ради, районні державні адміністрації, а також підприємства, установи та організації усіх форм власності.
  1.      Одночасно з пропозиціями про нагородження Почесною відзнакою подаються такі документи:

–           подання керівників районних, міських (міст обласного значення), рад, обласної державної адміністрації;

–           відомості про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження Почесною відзнакою.

  1. Особи, нагороджені Почесною відзнакою, повторно не нагороджуються.
  1. Підготовку, облік та реєстрацію нагороджень Почесною відзнакою веде відділ з кадрових питань та нагороджень управління організаційної роботи апарату обласної ради.
  1. Вручення Почесної відзнаки провадиться в урочистій обстановці головою обласної ради або за його дорученням заступником голови обласної ради.