65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Конкурс на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у Одеській області

Розпочала роботу виставка відкритого конкурсу, який оголошений за ініціативи Одеської обласної ради рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 572-VII на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83 (адмінбудівля обласної ради №2, вестибюль другого поверху). В експозиції представлено роботи українських скульпторів й архітекторів, всього – 16 макетів можливого майбутнього постаменту.

Замовник Конкурсу – Одеська обласна рада.

Організатор Конкурсу – Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації.

Конкурс оголошується з метою пошуку кращого концептуального проекту спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у сквері Героїв Небесної Сотні, перед першим адміністративним будинком Одеської обласної ради за адресою: просп. Шевченка, 4 у місті Одеса з розв’язанням архітектурного та містобудівного завдання, з принципово іншим ідейним наповненням, яке базується на демократичних цінностях, національних інтересах і європейському виборі нашої держави, виборених Майданом та Революцією Гідності у грудні 2013-лютому 2014 років.

Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур.

Конкурс проводиться без обмеження кількості його учасників.

Термін проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області продовжено до кінця липня поточного року. Кожен бажаючий може проголосувати за вподобаний проект скульптурної композиції, опустивши аркуш з номером проектної пропозиції до скриньки для голосувань у виставковій залі, або шляхом онлайн-голосування на сайті Одеської обласної ради: oblrada.od.gov.ua чи на сайті: vdmk.org/2832. Також можна відправити SMS із текстом «2832 (пробіл) номер відповіді» на телефон: 093-177-00-35.

Odesa PK

Переможці Конкурсу нагороджується грошовими преміями у розмірі:

І премія – 30 000 гривень (одна);

ІІ премія – 15 000 гривень (одна);

ІІІ премія – 5 000 гривень (одна).

Умови проведення Конкурсу затверджені рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 572-VII “Про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у Одеській області”.

03 лютого 2018 року оголошенно про початок конкурсу у ЗМІ.

Конкурсні проекти подаються на Конкурс у двомісячний термін з дати оголошення у ЗМІ.

З метою визначення кращих конкурсних проектів сформоване журі Конкурсу.

Повна інформація про Конкурс викладена на офіційних сайтах замовника та організатора Конкурсу:

–         на офіційному сайті Одеської обласної ради

–         на офіційному сайті Одеської обласної державної адміністрації

–    на власній сторінці Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації.

Додаткову інформацію щодо проведення Конкурсу та правил онлайн-голосувань надає відповідальний  секретар Конкурсу   ̶  Пасіка Олена Василівна, тел./ факс (048) 718-92-94;

E-mail: NebesnaSotnya@odessa.gov.ua

Про проведення відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у Одеській області

1:2000

1:500