65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення обласної ради «Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах (веслових, моторних човнах) на території Одеської області»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Одеська обласна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проєкт рішення Одеської обласної ради «Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах (веслових, моторних човнах) на території Одеської області».

Зазначений регуляторний акт Правил надасть можливість значно підвищити стан безпеки судноплавства на водних об’єктах області, роль органів місцевого самоврядування в забезпеченні високого рівня масового відпочинку населення на воді, упорядкуванні діяльності водних атракціонів, пунктів прокату, а також масова реєстрація суден, що дозволить вивести з «тіні» більшість стихійних місць базування маломірних (малих) суден, підвищить рівень відповідальності власників всіх форм власності, персональних власників човнів, за додержання вимог чинного законодавства.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет за адресою: oblrada.od.gov.ua ( в розділі Регуляторна політика Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу)

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються апаратом Одеської обласної ради протягом 3 місяця з дати публікації у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 65032, пр-т. Шевченка, 4. м. Одеса, Україна

Електронна адреса: orada_kanc@odessa.gov.ua

Публічні громадські слухання проєкту рішення Одеської обласної ради «Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних суднах (веслових, моторних човнах) на території Одеської області» відбудуться 09 квітня 2020 року об 11 годині в адміністративній будівлі № 2 Одеської обласної ради, третій поверх, зала засідань, вул. Канатна 83.

Консультації з питання, винесено на громадські слухання, надаються апаратом Одеської обласної ради за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 4, каб. 438, тел. 718-9-643

Відповідальна особа – консультант відділу з питань надання цільової адресної допомоги апарату обласної ради Іван Гур’єв

В громадських слухання можуть прийняти участь повнолітні громадяни, юридичні та фізичні особи, представники громадських організацій, місцевого органа самоврядування, а також консультаційно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Інформацію щодо результатів громадських слухань вищезазначеного регуляторного акту буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Одеської обласної ради.