65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

stop2-000 

Повідомити про корупцію!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Одеської обласної ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете залишити відповідне повідомлення.

Інформація про порушення антикорупційного законодавства може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної посадової особи Одеської обласної ради та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадянина відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Одеської обласної ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення:

1) електронна пошта: askomoroshchenko@odessa.gov.ua

2) телефон (048) 7189-587 (Консультант-уповноважений з питань антикорупційної діяльності апарату Одеської обласної ради Скоморощенко Андрій Вікторович);

Повідомити про корупцію Ви також можете на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням – https://nazk.gov.ua/report-corruption