65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

          З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до частини другої статті 52 Закону України “Про запобігання корупції” щодо повідомлень про суттєві зміни у майновому стані суб’єктів декларування:

 

Стаття 52. Додаткові заходи здійснення фінансового контролю

         …”2. У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

            Положення частини другої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону”.

 

В обласній раді з 1 січня 2020 року повідомлення про суттєві зміни у майновому стані повинні подавати лише:

          – голова обласної ради;

          – перший заступник та заступник голови обласної ради;

          – керуючий справами апарату обасної ради.

           У випадку, коли голова постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності працює в раді на постійній основі, він також повинен повідомляти про суттєві зміни у майновому стані.