65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Зустріч першого заступника голови обласної ради з делегацією Республіки Албанія

01-11-2019
DSC_9634

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський провів зустріч з делегацією Республіки Албанія. На зустрічі також була присутня начальник управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва апарату обласної ради Ірена Надем’янова.

До складу іноземної делегації увійшли Державний міністр Албанії у справах діаспори Майко Панделі, директор сектора Міністерства Албанії у справах діаспори Ніно Мата та Почесний консул Республіки Албанія у м. Харків Шахін Омаров.

Вадим Шкарівський познайомив з особливостями регіону та наголосив, що Одеська обласна рада зацікавлена у розвитку співпраці з Албанією в різних галузях.

У свою чергу пан Майко Панделі підкреслив, що Республіки Албанія всіляко підтримує Україну в питанні цілісності держави та вболіває за врегулювання конфлікту з РФ та відкрита для співробітництва.

Серед основних напрямків співпраці Одеської області та Республіки Албанія сторони виділили взаємодію у сферах культури, туризму та освіти. Зокрема, враховуючи факт, що в Одеській області проживає найбільша албанська діаспора, було запропоновано провести Дні культури Республіки Албанія в м. Одеса.

DSC_9617 DSC_9618

DSC_9622    DSC_9628 DSC_9634

Повернутися назад