65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершено ряд ремонтних робіт у спеціалізованій школі-інтернаті № 93

02-05-2019
DSC_0002

В рамках комплексної програми «Освіта Одещини» завершено поточний ремонт навчального корпусу комунального закладу «Одеська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 93 І-ІІІ ступенів з дошкільними групами корекційного та реабілітаційного спрямування» за адресою м. Одеса, вул. Героїв Крут 25-а.

Серед запланованих заходів було виконано ряд електромонтажних робіт, поточний ремонт спортивної зали, підлоги та стін, замінено вісім віконних склопакетів (включаючи демонтаж старих вікон та установка нових з утепленням), виконано частковий ремонт покрівлі та системи опалення, відремонтовано санвузли та переодягальні, інші завершальні будівельні роботи.

Ці зміни сприятливо вплинули на учбовий процес.

«Питання щодо відновлення належних умов перебування дітей у школі-інтернаті знайшло підтримку депутатського корпусу та знаходиться на контролі обласної ради. У нинішньому році також передбачено кошти на ремонт закладів соціальної сфери», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Довідково: У 80-і роки XIX століття група інтелігентів Одеси в складі пані Зеленої (дружина градоначальника Зеленого І.О.), чиновників Орлова і Данського, купця Маврокордато, доктора медицини Міцкевича, графині Вітте вирішили відкрити в Одесі училище для сліпих дітей. Під потреби «Школи сліпих» була перероблена і оснащені всім необхідним панська дача Маврокордато на Французьському бульварі.

У 1972 році школа-інтернат № 93 переїхала в нове приміщення по вулиці Терешкової (нині – Героїв Крут) 25-а, де знаходиться і зараз. Тут учні отримують повну середню освіту. Навчання проходить в 14 навчальних кабінетах. При школі працює філія Одеської школи мистецтв №5, на базі якої отримують музичну освіту понад 60 учнів. Діти грають на різних інструментах: фортепіано, баян, акордеон та скрипка. Також у школі діють такі гуртки та секції: «Умілі руки», історія школи, хор, музично-драматичний гурток, інформатики, українського народознавства, історія рідного краю, спортивна секція з легкої атлетики.

DSC_0000 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0010 DSC_0011 DSC_0012 DSC_0014 DSC_0015

Повернутися назад