65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Заступник голови обласної ради відвідав медичні та соціальні об’єкти півдня Одещини

16-07-2021
CC56A4A4-325E-436B-A5BC-CC0419EBCE7E

Заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський під час робочого візиту відвідав медичні та соціальні об’єкти Ізмаїльського району.

Разом з директоркою департаменту охорони здоров’я Наталією Одарій-Захар’євою та депутатами він відвідав Дунайську обласну лікарню в Ізмаїлі та її консультаційно-діагностичне відділення. Ознайомлення проходило разом з представниками Болградської районної центральної лікарні, які приїхали з метою обміну досвідом, оскільки їх лікарню планують розвивати та розширювати спектр медичних послуг.

Після Вадим Шкарівський та Наталія Одарій-Захар’єва обговорили з директорами обох лікарень поточні питання. Вони також відвідали та ознайомилися з роботою районної та міської лікарень в Ізмаїлі, а також місцеву станцію швидкої медичної допомоги, яка продовжує оснащуватися сучасною технікою.

Останнім пунктом візиту став Ізмаїльський спеціалізований будинок дитини. Було зазначено, що в рамках медичної реформи фінансування закладу було повністю перекладено з державного на обласний бюджет, в перехідний період виникали проблеми з фінансуванням. За словами керівництва та колективу будинку, на сьогодні питання фінансування вирішено і заборгованість закрита.

Повернутися назад