65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Заступник голови обласної ради провів робочу нараду у Болградській районній лікарні

24-12-2021
B15096B9-74E6-4F51-93E9-51FF6B35960A

Заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський спільно з директором департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Наталією Одарій-Захар’євою відвідали Болградську центральну районну лікарню 24 грудня.

«За цей рік у лікарні пройшла низка позитивних змін. Насамперед це сталося завдяки призначенню нового керівника Віктора Дішлі, — зауважив Вадим Шкарівський. — Цього року за рахунок місцевого бюджету було куплено квартири для лікарів, частково оновилося медичне обладнання, нещодавно привезено та незабаром буде встановлено новий сучасний рентген-апарат, укладено нові контракти з Національною службою здоров’я України».

Вони провели нараду з медичними працівниками, окреслили основні проблеми медичної установи та шляхи їх вирішення. Були намічені плани на наступний рік, серед яких — продовжувати активно розвивати лікарню, розширювати спектр та якість послуг, продовжити оснащувати лікарню необхідним обладнанням.

Після цього Вадим Шкарівський та Наталія Одарій-Захар’єва урочисто вручили ключі від двох із восьми квартир, куплених цього року для лікарів, які переїхали до Болграда, щоб працювати у районній лікарні. Також відвідали одну з квартир та ознайомилися з умовами проживання молодих спеціалістів.

Потім вони разом завітали до Кубейської громади, де відкрився перший в області шкільний кінотеатр. 

Місяць тому до Вадима Шкарівського звернулася директор Оріхівської установи загальної середньої освіти ім. О.П. Малинова Наталія Пейчева з проханням облаштувати та закупити обладнання для шкільного кінотеатру.

«Така оригінальна ідея виникла завдяки директору школи, викладацькому складу та була підтримана батьківським комітетом. Ми ж зі свого боку як депутати обласної ради підтримали цю чудову ініціативу і протягом місяця знайшли кошти на її реалізацію», — зауважив заступник голови обласної ради. 

Вже сьогодні в кінотеатрі школярам показали перший фільм.

Повернутися назад