65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

11-02-2020
HAK_1103

У рамках підготовки до тридцять другої сесії обласної ради сьомого скликання відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, яке провів голова комісії Валентин Волканов.

«Під час засідання ми розглянули вісім питань, серед яких проекти рішень обласної ради, звіти та питання, які знаходяться в межах компетенції нашої комісії. Зокрема, рекомендували винести на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради внесення змін до Одеської регіональної комплексної програми з охорони довкілля на 2020-2021 роки. Серед поточних питань – затвердили звіт про діяльність постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків за 2019 рік та План роботи комісії на 2020 рік», – розповів Валентин Волканов.

Крім того депутати розглянули і рекомендували до розгляду на сесії проекти рішень обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1199-VII «Про обласний бюджет Одеської області на 2020 рік» та «Про передачу Одеській обласній державній адміністрації документації щодо надання в оренду водних об’єктів місцевого значення  за межами населених пунктів».

????????????????????????????????????

Повернутися назад