65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Внесок у загальнонаціональну скарбничку

17-03-2016
HAK_7812

У м. Рига (Латвія) завершився чемпіонат Європи зі спортивної боротьби – 2016, за результатами якого збірна України у загальному заліку посіла 5-те місце, виборовши 14-ть медалей (1 – «золоту», 5 – «срібних» та 8 – «бронзових»). Три «бронзи» принесли в скарбничку збірної спортсмени Одещини: майстер спорту міжнародного класу Семен Радулов, борець вільного стилю, Заслужений майстер спорту з вільної боротьби Ібрагім Алдатов і борчиня вільного стилю, чемпіонка світу та Європи Ганна Василенко.

Відповідно до розпорядження Анатолія Урбанського усі троє призерів  відзначені   Почесними  грамотами обласної ради. За дорученням очільника регіонального зібрання нагороди вручив заступник голови облради Юрій Дімчогло.

– Цей чемпіонат вкотре довів, що наші спортсмени завдяки своїй майстерності та волі до перемоги роблять вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Одеського регіону і формування іміджу України як спортивної держави в цілому, – зазначив Юрій Дмитрович і побажав призерам витримки, сили духу і підкорення нових спортивних висот.

HAK_7798

Повернутися назад