65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі відбулася традиційна серпнева конференція освітян

26-08-2021
AE213ACD-BC26-43BD-92B2-10DEA9DC2764

Серпнева конференція педагогічних працівників «Освіта Одещини 30: якість, доступність та безпечність» проходила в Одесі 26 серпня.

Захід зібрав понад 200 учасників з усіх районів області. Це керівники закладів та органів управління освітою районних державних адміністрацій, територіальних громад області, а також керівники закладів вищої та професійної освіти.

Привітати освітян прийшли голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. 

«Світ швидко змінюється, і саме вам доводиться негайно пристосовуватися до його змін — бо ви працюєте з новим поколінням. Сучасні діти не знають, що таке життя без Інтернету. Для них світ має набагато менше обмежень, ніж колись для нас. І в цих умовах залишатися для них авторитетом — то неабияка майстерність, — зауважив Григорій Діденко. — Хочу висловити свою повагу тим, хто вкладає сили у власний розвиток і всю душу — у дітей. Хто не просто навчає, а виховує особистостей». 

Під час конференції освітяни підбили підсумки минулого навчального року та обговорювати плани на новий. Особлива увага була сконцентрована на аспектах дистанційної освіти.

Окрім цього, у приміщенні Вірменського культурного центру, де проходила конференція, була організована презентація матеріалів для забезпечення безпечного для життя та здоров’я середовища у навчальних закладах. 

Повернутися назад