65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі відбулась зустріч з ексконгресменом США Джимом Слеттері

22-05-2021
1F9F52B8-0DD8-4657-B525-B17F840761DF

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко зустрівся з конгресменом США шести скликань, почесним президентом Асоціації американських конгресменів Джимом Слеттері 22 травня.

Зустріч проходила у форматі молитовного сніданку. До неї також долучилися представники депутатського корпусу та керівники громад області. Сторони обговорили співпрацю регіону у різних сферах.

«Я дуже оптимістично налаштований з приводу майбутнього України, тому що українці мають величезний талант та ресурс», — підкреслив Джим Слеттері.

Він розказав, що регулярно відвідує Україну з 2004 року і бачить, як країна розвивається. 

«Я бачу великий прогрес і сподіваюсь, що люди теж його помічають та вдячні за розвиток країни. Ми підтримуємо вільну та незалежну Україну. Ми хочемо підбадьорювати та підтримувати уряд всіма способами, але майбутнє України все ж визначається її громадянами», — зазначив ексконгресмен.

Під час зустрічі її учасники обговорювали, як ділитися та переймати корисний досвід міст та штатів США.

«Наш регіон — це різноманітність і масштаби, тому нам завжди є що запропонувати для взаємовигідного співробітництва, — зауважив Григорій Діденко. — Хочу запевнити, що обласна рада завжди відкрита до діалогу з міжнародними партнерами».

Зазначимо, що ініціатором зустрічі виступила депутатська група «За духовність, моральність та здоров’я Одещини».

«Сьогодні відбулася дружня зустріч у неофіційній обстановці керівництва нашого регіону, депутатського корпусу та місцевого самоврядування з області», — розказав представник групи Веніамін Унгурян.

Повернутися назад