65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

«Уявити Бессарабію»

21-01-2016
13

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський відвідав презентацію документального фільму «Уявити Бессарабію».

Фільм був знятий у рамках проекту «Українська миротворча школа», спільно з громадською організацією «Сприяння міжкультурній співпраці» за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Зйомки проходили в жовтні минулого року в Одесі, Ізмаїлі, Болграді, Вилково, Татарбунарах, селах Саратського та Ренійського районів.

Авторами сценарію стали Ольга Балабанова (вона ж режисер) і Артем Філіпенко.  Оператор – Євген Шинкар. Продюсер – Ганна Шелест.

Автори фільму намагалися представити Бессарабію максимально об`єктивно, надати слово найрізноманітнішим людям, які мешкають у цьому багатонаціональному регіоні, торкнутися їх побуту, традицій, надати їм можливість оприлюднити свої проблеми, розповісти про успіхи, висловити сподівання. Крім того, своїми думками  про розвиток і перспективи регіону поділилися  місцеві експерти та чиновники. Тобто глядачі зможуть побачити Бессарабію під різними кутами зору.

Анатолій Урбанський подякував усім причетним до створення фільму за  цікавий і високоякісний відеопродукт.

– Бессарабію можна тільки любити. Цей край сповнений сонця і позитиву. Він привабливий для туристів і любителів історії. Край відкритий  і гостинний. І рекламувати його треба на усіх рівнях з використанням усіх можливостей. Низький уклін авторському цеху і вдячність за цю роботу, – зазначив голова обласної ради.

Після презентації в Одесі показ фільму відбудеться у різних населених пунктах Бессарабії.

Повернутися назад