65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Участь делегації Одеської обласної ради у VI Конгресі Ініціатив Східної Європи

28-09-2017
1 (8)

Відбувся VI Люблінський Конгрес Ініціатив Східної Європи, який був присвячений перспективам розвитку Центрально-Східної Європи та проблемам пов’язаним з розвитку міст і сіл, з урахуванням потреб їх мешканців.

VI Конгрес в цьому році став одним із елементів святкування 700-ї річниці отримання Любліном магдебурзького права.

Перед від’їздом української делегації з Одещини, голова обласної ради Анатолій Урбанський побажав колегам плідної праці у закордонному відрядженні та висловив надію, що міжнародний досвід, набутий під час візиту до Польщі, стане в нагоді під час реформ місцевого самоврядування.

У дводенному форумі прийняли участь робітники апарату Одеської обласної ради, депутати, голови та члени профільних комісій обласної ради. Серед них: Ірена Надем’янова – начальник управління економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва, Євгенія Абрамова – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності, Анатолій Хмелевський – голова постійної комісії з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності, Андрій Івашов – член постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму, Лілія Алексейчук – секретар постійної комісії з питань прав людини, свободи слова та інформації.

Представники Одещини разом з іншими запрошеними гостями обговорили майбутні місцеві ініціативи Любліна і сусідніх країн. У зв’язку з численними погрозами, до яких піддається сучасна Центральна і Східна Європа, важливе місце було відведено програмній лінії «Політика і безпека».

Під час панельних та експертних дискусій учасники з’їзду приділили велику увагу інноваціям, які покращують якість повсякденного життя громадян та дозволяють виконувати певні завдання більш ефективно і дешевше.

Цього року Конгрес також включив в себе важливі питання, пов’язані з наукою, освітою, туризмом, мобільністю (соціальні, освітні, лікарські послуги, з охорони правопорядку тощо), моделям примирення, культурі і рівноправності, обговорювалися проблеми місцевої демократії, яка має велике значення для продовження реформ в України.
1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8)

Повернутися назад