65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Теплодарі планують запустити пілотний проєкт з переробки сміття

09-08-2021
3DD0719C-B81C-4C15-85F4-CF7FA963B779

Пілотний проєкт інноваційного методу переробки твердих побутових відходів способом піролізу планують впровадити в місті Теплодар Одеської області.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків 5 серпня.

Як розказав директор департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації Дмитро Радулов, для реалізації проєкту з будівництва та реалізації комплексу з переробки відходів вважається за доцільне створити спільне підприємство.

Члени комісії погодили проєкт рішення обласної ради про надання згоди КП «Централізована закупівельна організація Одеської обласної ради» на участь у якості співзасновника підприємства ТОВ «ЕКО ЕНЕРГІЯ ПІВДЕНЬ» та рекомендували його до розгляду на сесії.

Було зазначено, що проєкт не передбачає фінансових внесків від обласної ради, а у випадку успішної реалізації він буде поширений на всю область. У липні пілотний проєкт переробки був детально розглянутий на науково-експертній раді в облдержадміністрації та отримав позитивні висновки. 

«Цей проєкт є дуже важливим та перспективним для Одещини, тож нам потрібно його підтримати», — зауважив голова комісії Валентин Волканов. 

Повернутися назад