65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У Сергіївській загальноосвітній школі м. Білгорода-Дністровського з’явився новий комп’ютерний клас

29-12-2018
3

Перед новорічними святами учні Сергіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського Одеської області отримали повністю укомплектований кабінет інформатики.

З обласного бюджету розвитку у рамках комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки у даний кабінет придбано 15 учнівських комп’ютерів загальною вартістю 324 тис. грн та комплект мультимедійного обладнання (до складу входить ноутбук, інтерактивна дошка зі спеціальним програмним забезпеченням, мультимедійний проектор, монтажний проект) вартістю майже 99 тис. грн.

«Тепер діти зможуть навчатися працювати на техніці останнього покоління і освоювати найсучасніші програми. Вчителі та діти давно мріяли про нове обладнання для класу інформатики, і в цьому році вона збулася»,– говорить депутат обласної ради Віктор Андрєєнков, який разом з депутатом обласної ради Роман Сеником тримали на контролі виконання даного завдання.

«Щиро вітаю всіх учнів з оновленням нового кабінету, бажаю успіхів і розвитку в сфері IT-технологій, однією з найперспективніших і прибуткових галузей в світі! Я був приємно здивований, дізнавшись, що юні айтішники Сергіївської школи вже займають призові місця на різних олімпіадах! Буду боротися, аби ці таланти були відзначені стипендією Одеської обласної ради в 2019 році», – додав Роман Сеником.

«Приємно завершувати рік позитивними новинами. Заради таких новин кожен з депутатів обласної ради невпинно працював на своїх виборчих округах протягом року, допомагаючи вирішувати нагальні проблеми мешканців Одещини. Питання якісної і сучасної освіти в Україні має надзвичайну вагу та є одним із ключових пріоритетів Президента Петра Порошенка та Уряду. Завдання органів на місцях – продовжувати втілювати у життя загальнодержавну програму «Нова українська школа» та оновлювати освітній простір шкільних та дошкільних закладів. Маю надію, що у 2019 році депутатський корпус обласної ради так само докладатиме максимум зусиль задля розвитку нашого краю», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

 2 3

Повернутися назад