65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У селищі Тарутине проходить Бессарабський ярмарок

28-08-2021
154A77D2-BE2C-4C6A-B0D0-C41170DBF9BE

28 серпня в селищі Тарутине Болградського району відкрився XV Бессарабський ярмарок. Міжнародний фестиваль-виставка триватиме два дні.

У перший день захід відвідав заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський. За його словами, традиція проводити ярмарки зародилася у селищі Тарутине майже два століття тому — з 1824 року там влаштовували великі кінні та зернові торги.

Цього разу у ярмарку взяли участь торгові підприємства з різних районів Одеської області, а також виробники сільськогосподарської техніки.

Гостей ярмарку пригощали болгарською баницею, гагаузькою кавармою, молдавською мамалигою, шашликами з баранини і свинини, шурпою з баранини, бринзою і бессарабським вином. Також було організовано концерт і спортивні змагання.

«Із задоволенням відвідав Бессарабський ярмарок, привітав від імені обласної ради всіх гостей і жителів Тарутинської сільської громади, що входить тепер уже в великий Болградський район, — зазначив Вадим Шкарівський. — Це свято об’єднало всіх тих, хто пам’ятає своє коріння та історію, шанує традиції і продовжує їх, передаючи з покоління в покоління особливу ментальність Бессарабії».

Повернутися назад