У селі Саф’яни Ізмаїльського району відбувся «Ярмарок щедрості і таланту». Мета заходу – демонстрація успіхів сільськогосподарських виробників і самодіяльних талантів.
Проводився ярмарок на території сільської стадіону, розташованого поблизу траси Ізмаїл-Одеса. На ньому вдало поєдналися торгівля сільськогосподарською продукцією і концертні виступи творчих колективів населених пунктів району.
Почесними гостями свята стали голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, народний депутат України Олександр Урбанський, голова Ізмаїльської міської ради Андрій Абрамченко, представники Ізмаїльської райради та райдержадміністрації.
«Ми вміємо разом працювати і також прекрасно вміємо відпочивати, чому приклад сьогоднішнє свято. Подібні заходи вселяють впевненість, що разом ми подолаємо ті виклики, які ставить перед нами сучасне життя», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський під час виступу.
«Я радий можливості привітати всіх з цим чудовим святом! Сам захід і його висока організація є яскравим прикладом командної роботи жителів, районних, і обласних властей. Нехай ваша праця завжди винагороджується хорошим урожаєм і успіхом!» – зазначив народний депутат України Олександр Урбанський.
«Символічно, що на кордоні району та міста ми проводимо свято благополуччя як символ єднання. Багатий район – багате місто. Благополучно живуть мешканці району – будуть благополучно жити і жителі міста», – сказав мер Ізмаїлу Андрій Абрамченко.
Після привітання гостей розпочалася концертна програма «Талановита Ізмаїльщина». Також у рамках ярмарку відбулася презентація сільських подвір’їв, де господарі представляли культуру і звичаї свого села, відбувся святковий концерт.
Яскраві національні костюми і самобутній репертуар не залишили байдужим нікого з присутніх. Особливо захоплюючим вийшло святкова театралізована хода представників національних громад району. Весь день йшла жвава торгівля – усі бажаючі змогли придбати овочі, фрукти, рибу, мед, вино і вироби декоративно-прикладного мистецтва. Великою популярністю відвідувачів користувалися намети, в яких можна було ознайомитися з досягненнями представників територіальних загальних Ізмаїльського району. Тут гостей в національних костюмах зустрічали гостинні господарі, які презентували свої села відвідувачам і пригощали їх різними стравами і напоями.