65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Семінар з підвищення енергоефективності

01-07-2016
HAK_5655

В Одеській обласній раді відбувся семінар з підвищення енергоефективності та енергозбереження у загальноосвітніх навчальних закладах Одеської області. У засідання взяли участь представники комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча кампанія», обласної державної адміністрації, заступник голови Юрій Дімчогло та депутати обласної ради.

На початку засідання присутніх було ознайомлено із оновленнями сайту «Енергомоніторингу Одеської області». Це електронна база даних соціальних установ всієї області, завдяки якій можна дізнатися скільки бюджетна установа споживає енергії і наскільки раціонально вона витрачається. На сайті зберігається та постійно уточнюється інформація про кожний об’єкт. Зокрема, технічні параметри будівлі, системи теплозабезпечення водопостачання, водовідведення та освітлення. Інформацію про недобросовісних споживачів енергії буде передано початку в обласну та до районних адміністрацій, де чиновники повинні створити комісію, яка визначатиме у зв’язку із чим йдуть енерговитрати.

Далі присутні проаналізували ефективність енергоспоживання у загальноосвітніх навчальних закладах протягом 2015 року обговорили механізми фінансування заходів щодо підвищення енергозбереження. За словами експертів Одеської обласної енергозберігаючої кампанії утеплення будівель та ремонт дахів, дозволить протягом 2-3 років скоротити споживання електроенергії майже на 50 відсотків.

Депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дмитро Чапір зазначив, що головне завданням сьогодні є оптимізувати і скоротити витрати на енергоспоживання. Обласною радою спільно із комунальним підприємством «Одеська обласна енергозберігаюча кампанія» були розроблені соціально спрямовані програми, які дадуть можливість знизити затрати на житлово-комунальні послуги. Зокрема – «Програма по підвищенню попиту населення до заходів енергозбереження в Одеській області на 2016-2018 роки» та «Програма стимулювання впровадження енергоефективних технологій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, ЖБК) в Одеській області на 2016-2018 роки».

HAK_5654

????????????????????????????????????

Повернутися назад