65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Семінар практикум «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії»

28-08-2020
DSC_1687

В Одесі проходить семінар практикум «Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії».

Засідання відкривали заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло, голова центру публічної дипломатії Андрій Вітренко, Віце-міністр культури України з питань євроінтеграції, Віце-Маршал Сенату Республіки Польща Міхал Камінські. Також по відеозв’язку із вітальним словом виступив Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Учасники семінару ознайомляться з досвідом Литви та Польщі у протидії дезінформації на місцевому та державному рівнях, обговорять, чому люди ведуться на маніпуляції та фейки, важливість посилення незалежних ЗМІ, на прикладах розбиратимуть, як розпізнати та протистояти маніпуляціям, розглянуть практичні поради щодо критичного аналізу інформації.

«Систематична і послідовна дезінформація є одним з могутніх інструментів гібридної війни. Саме через засоби масової інформації формується позитивне чи негативне відношення до зовнішньої та внутрішньої політики держави, її національних ідей та моральних цінностей. Сьогодній семінар є комунікативною платформою для дискусії, обміну досвідом та практичними навичками адже російська пропаганда і гібридна війна стали викликом для України та багатьох європейських країн», – зазначив під час своєї промови Юрій Дімчогло.

DSC_1635

DSC_1638

DSC_1643

DSC_1660

DSC_1663

DSC_1672

DSC_1674

DSC_1678

DSC_1685

DSC_1687

Повернутися назад