65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Розпочато роботи з капітального ремонту артсвердловини в селі Троїцьке

12-12-2018
3

У рамках регіональної програми «Питна вода Одеської області на 2010-2013 роки і на період до 2020 року» розпочато роботи з капітального ремонту артезіанської свердловини в селі Троїцьке Яськівської сільської об’єднаної територіальної громади Біляївського району.

Глибина даної артсвердловини – 78 метрів. Основною перевагою артезіанської свердловини є те, що вона досягає водоносних горизонтів крейдового періоду та не потребує встановлення фільтрових колон, так як повністю ізольована від ґрунтових вод і є екологічно чистою. Крім того, в артезіанській свердловині рівень води не залежить від погодних факторів і завжди постійний.

З обласного бюджету розвитку на даний об’єкт виділено 200 тис. грн.

Практика доводить, що вирішенню проблеми безперебійного водопостачання на селі сприяють водозабірні свердловини. У зв’язку з тим, що термін експлуатації артезіанських свердловин становить близько 20 років, більшість подібних об’єктів Одеської області потребують капремонту.

«Регіональна програма «Питна вода Одеської області» сприяє реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України». Ключове завдання програм – забезпечити населення якісною питною водою. Але за умовами реформи децентралізації, громади мають самостійно обирати вектор розвитку.  Нагадаю, нещодавно, під час ІІІ всеукраїнського форуму об’єднаних громад Президент України Петро Порошенко зазначав, що кожна територія повинна визначити свої пріоритети, на основі яких на дорожніх картах мають створитись маркери розвитку першочергових об’єктів громад», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 4

Повернутися назад