65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонтні роботи лікарської амбулаторії в селі Дивізія

29-11-2016
3

 В селі Дивізія Татарбунарського району повним ходом проводяться ремонтні роботи лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Сільська лікарська амбулаторія обслуговує населення у кількості 1800 жителів. Близько двох третин населення становлять люди похилого віку та інші соціально незахищені громадяни, які потребують медичного нагляду. В холодний період року температура в приміщеннях не піднімається вище +15С. Великі втрати тепла відбувались через нещільні вікна та двері. Незадовільний санітарно-технічний стан приміщень не дозволяв створити належні умови для обслуговування хворих, проведення діагностичних та лікувальних процедур.

Проінспектувати хід ремонтних робіт в медичну установу завітали депутати обласної ради Тріфон Антов та Іван Кюссе. Депутати висловили переконання, що тепер мешканці села Дивізія зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у затишному, теплому  і привітному приміщенні амбулаторії.

З обласного бюджету було виділено 422000 гривень.  На ці кошти в установі майже замінено всі старі вікна та двері на нові енерноефективні.

«Результатом реалізації комплексної програми «Здоров’я» стане вирішення на постійній основі одного з основних завдань реформування системи охорони здоров’я – забезпечення населення, в першу чергу сільського, доступною якісною кваліфікованою медичною допомогою, наближення її до кожної конкретної людини у найвіддаленіших населених пунктах Одещини»,  – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

7 1 3 4 5

 

Повернутися назад