65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонт дошкільних закладів у місті Ізмаїл

03-03-2017
АІСТ 3

В рамках обласної програми «Освіта Одещини» протягом 2016 року у місті Ізмаїл відремонтовано ряд дошкільних закладів. Зокрема, у ДНЗ комбінованого типу яслах-садку №31 «Аіст» утеплено фасад, встановлено металопластикові вікна та вхідні двері. На проведення робіт з бюджету області було виділено 830 тисяч гривень. У закладі розміщено 6 груп, у тому числі і групу для дітей з вадами мовленнєвого розвитку, з якими працюють логопед та психолог.

У дошкільному навчальному закладі комбінованого типу ясла-садок №33 «Теремок» частково відремонтовано покрівлю – над десятьма групами та музичною залою. На це з обласного бюджету було виділено 733 тисячі гривень. Всього у закладі функціонують 14 вікових груп, 6 з яких – для діток з вадами зору та мови, окрім педагогів тут також працюють вчителі-дефектологи та логопеди.

Разом із цим у дитячому садку-яслах № 32 «Барвінок» за кошти обласного бюджету у розмірі 1 мільйон 40 тисяч гривень утеплено фасад харчоблоку, у 8-ми групах відремонтовано санвузли, встановлено нове сантехнічне обладнання, закуплено меблі, також частково замінено вікна та двері, проведено ремонт водоканалізаційної системи у підвалі, відновлено 12 аварійних виходів та відмосток по периметру будівлі. Садочок також складається з 14-ти вікових груп і розрахований майже на 300 дітей.

ДНЗ “Аіст”

АІСТ 1 АІСТ 2 АІСТ 3 АІСТ 4

ДНЗ «Теремок»

ТЕРЕМОК 2

 ТЕРЕМОК 3

ДНЗ «Барвінок»

БАРВИНОК 2 БАРВІНОК 1 БАРВІНОК 3 БАРВІНОК 4 БАРВІНОК 5 БАРВІНОК 6

Повернутися назад