65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонт дороги Р-75 «Криве Озеро – Балта»

29-07-2016
DSC_0067

Перебуваючи з робочим візитом у Балтському районі, голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно із народними депутатами України Олександром Урбанським та Павлом Унгуряном проінспектував проведення ремонтних робіт автомобільної дороги Р-75 «Криве Озеро – Балта».

Дорога ремонтується поетапно, вивчаються та усуваються недоліки і проблемних ділянок. Наразі ремонтується сама аварійна ділянка – від села Познанка до села Ясеново Любашівського району. Відсоток аварійності становить 90%. Після цього ямковий ремонт розпочнеться від Київської траси з одного боку, і з іншого боку починаючи від села Ясиново.

Депутати поспілкувалися із представниками підрядної організації, уточнили терміни закінчення робіт та ступінь якості дороги.

«Одеська область за коефіцієнтом протяжності та завантаженості доріг посідає перше місце. Тому першочерговим завданням і обласної ради, і міжфракційного депутатського об’єднання «Південь України» є ремонт важливих обласних доріг, фінансування здійснюватиметься із державного та обласного бюджетів», – зазначив Анатолій Урбанський.

«Я хочу подякувати голові Одеської облради за реальну і ефективну допомогу. Потрібно віддати належне і депутатському корпусу, який підтримав пропозицію голови облради, і гроші на ремонт дороги Р-75 були виділені», – розповів староста Балтської об’єднаної територіальної громади Сергій Мазур.

DSC_0052 DSC_0065 DSC_0067

Повернутися назад