65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Ремонт Балтської загальноосвітньої школи-інтернату

15-09-2016
DSCN9156

У Балтській загальноосвітній школі-інтернаті №2 І-ІІ ступенів проводиться капітальний ремонт даху у спальному корпусі.

Наразі ремонтна бригада працює над перекриттям даху та утепленням стелі, оновлює водовідливи та відмостки двох сусідніх корпусів. Також частково було замінено вікна.

Усі учбові приміщення та корпуси школи були вчасно підготовлені до прийому дітей. У новому навчальному році за парти сіли 114 учнів. «У цьому році, як ніколи, великий набір до першого класу. У нас навчаються діти з багатодітних, малозабезпечених та кризових сімей. З однієї родини є по п’ять-шість дітей. Це не перший рік, коли виділяються кошти з обласного бюджету для поліпшення житлово-побутових умов в нашій установі, починаючи з підключення до газової мережі та реконструкції шкільного корпусу. У минулому році в одному із корпусів також було перекрито дах», – розповіла директор школи Галина Беньковська.

«Ми неодноразово обговорювали із старостою Балтської об’єднаної територіальної громади Сергієм Мазуром питання енергозбереження та дотримання теплового режиму у навчальних закладах. В рамках обласної програми «Освіта Одещини», за рахунок освітньої субвенції на капітальний ремонт школи-інтернату було виділено 1 мільйон 197 тисяч гривень та 1 мільйон на закупівлю меблів і обладнання», – повідомив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Також за рахунок освітньої субвенції відремонтують Балтську спеціальну ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів №1 для дітей з затримкою психічного розвитку та Піщанську спеціальну ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів.

DSCN9156 DSCN9158 DSCN9170 DSCN9157

Повернутися назад