65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Районній газеті «Вісті Кодимщини» – 87 років

30-03-2018
_2 (2)

Районна газета «Вісті Кодимщини» була заснована 31 березня 1931 року. Початок тридцятих років – період становлення колективних господарств у районі. Тоді основним призначенням видання було нести ідейний дух, культуру, просвітництво, виховувати у читачів почуття патріотизму, надихати їх на нові трудові звершення. «Колгоспник Кодимщини», «Червона зірка», «Вісті Кодимщини» – ці назви відображають етапи шляху газети та історію краю.

З року в рік районний часопис закарбовував на своїх сторінках соціально-економічні досягнення держави та краю, трудові будні та мрії кодимчан. Писали про всі визначні події селянського життя, про талановитих жителів свого краю – вишивальниць, ткаль, гончарів, художників, лікарів, вчителів, письменників та поетів.

У 1996 році газета під керівництвом редактора Зінаїди Вінницької першою в Одеській області перейшла на комп’ютерний набір та комп’ютерну верстку.

«То був надзвичайно вагомий стрибок у технології виготовлення часопису. Газета ще більше зміцнила свої позиції на теренах області, де вважалась однією з кращих і за оформленням, і за змістом. Серед районок області ми стали першопрохідцями у технологічному прориві, крім того, самотужки вивчили всі процеси. До нас приїжджали переймати досвід з інших редакцій області і ми з радістю ділились з ними своїми знаннями», – ділиться нинішній редактор газети Жанна Савіцька.

Газета неодноразово виходила переможцем обласних і республіканських творчих конкурсів, відзначалася дипломами і почесними грамотами. І заслуга у цьому тих, хто присвятив своє життя важливій професії літописця часу – Володимира Найдьонова, Миколи Демченка, Галини Сєрої, Зінаїди Вінницької, Віри Тихонової, Любові Кузьменко, Оксани Костик, Жанни Савіцької, Олександра Патківського, Марії Сузанської.

Життя газети завжди було невід’ємним від буття краю й усі його перетворення жваво висвітлювались на шпальтах районки.

«Районна газета «Вісті Кодимщини» для мешканців краю завжди лишатиметься важливим джерелом інформації, голосом та основним часописом. Упевнений, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, прагнення змінювати життя на краще та чесне служіння своїм землякам будуть домінуючими орієнтирами для журналістів видання.

Щиро зичу колективу газети та його родинам міцного здоров’я, достатку, гарного настрою та непохитності у досягненні задумів», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

_2 (2)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
_3 9 01 02

Повернутися назад