65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Призначення директорів та згода на передачу музею: відбулося засідання комісії з питань управління майном

29-11-2021
5AC1449F-AE82-4313-A162-78510905248E

29 листопада чергове засідання провела постійна комісія Одеської обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області, яку очолює Микола Дерев’янко.

На порядку денному було 31 питання. Зокрема, депутати підтримали проєкт рішення обласної ради про надання згоди на передачу з комунальної власності у державну цілісного майнового комплексу КУ «Одеський художній музей», що на вулиці Софіївський, 5. 

Як зазначила директор департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації Олена Олійник, таке рішення сприятиме розвитку музею, а також підвищенню заробітної плати працівників.  

Члени комісії також підтримали проєкт рішення про призначення директором КП «Бюро регіонального розвитку» Артема Булгару, який зараз керує підприємством у статусі виконувача обов’язки. Його планують призначити строком на п’ять років. 

Також було підтримано проєкт рішення про призначення директором Одеського дитячого будинку-інтернату, що на вулиці Макаренка, Андрія Печеного. Зараз він також керує закладом у статусі виконувача обов’язки, планується призначення строком на три роки. 

Всі ці проєкти рішень будуть запропоновані до розгляду під час засідання сесії Одеської обласної ради, яке, орієнтовно, відбудеться 17 грудня. 

 

Зазначимо, що частина питань була перенесена на наступне засідання комісії, яке відбудеться до сесії.

Повернутися назад