65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Привітання голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з нагоди Дня Національної гвардії України

26-03-2016
241312_default (1)

Від імені Одеської обласної ради щиро вітаю вас з Днем Національної гвардії України!
Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення державної безпеки та оборони держави, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, допомогу в захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності. А за покликом серця захищати мирне життя свого народу, боронити рідну землю – це надзвичайно благородна та священна місія.

Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій!
Низько вклоняюсь усім тим, хто загинув. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі.Дякую кожному за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!

Бажаю всім вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.
Висловлюю вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку!
Слава Національній гвардії України!
Слава Україні!

З повагою
Голова Одеської обласної ради А.І.Урбанський

241312_default (1)

Повернутися назад