65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Профільні служби звітують про готовність оперативно ліквідувати можливі наслідки негоди

30-12-2020
13

Профільні служби звітують про готовність своєчасно реагувати на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду. Детальну інформацію заслухали сьогодні, 30 грудня, під час щотижневої апаратної наради голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА, при виникненні надзвичайних ситуацій в області можливо задіяти 845 автономних джерел електропостачання, також створено резерв електричних опор, переважно у трьох напрямках – Одеса, Ізмаїл, Подільськ.

На випадок необхідності обмеження чи заборони руху на автомобільних дорогах визначено 32 місця для відстою транспорту. Водночас на окремих ділянках вздовж них обладнано пункти обігріву із запасом дров, харчових продуктів, медикаментів і джерел безперебійного живлення. На більш уразливих ділянках встановлено технічні засоби пасивного снігозахисту.

Зазначимо, що зараз діє Регіональна програма цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Одещини на 2018-2021 роки. За рахунок коштів обласного бюджету створено матеріальний резерв, зокрема технічної солі, охолоджуючої рідини та пального.

10 11 12 13

Повернутися назад