65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Представники громад Одещини обмінюються досвідом на регіональному тижні

25-03-2021
F47F586D-2633-4D24-A794-6855B49B9AD9

Всеукраїнська асоціація об’єднаних територіальних громад (ВАОТГ) проводить регіональний тиждень Одеської області. 

Це комплекс адресних інформаційних, навчально-консультативних та організаційних заходів для членів асоціації, що має на меті посилити регіональні відділення. 

Від початку тижня вже відбулися, зокрема онлайн-зустріч голів територіальних громад області та робоча зустріч юристів органів місцевого самоврядування на базі тематично платформи «Законодавство для ОТГ».

«Регіональний тиждень покликаний через секторальні та тематичні платформи пропрацювати запитання громад Одещини. Саме тому послідовно, згідно з планом, ми збираємо голів, керівників відділів, спеціалістів окремо за кожним фахом», – розказала виконавча директорка ВАОТГ Валентина Полтавець. 

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко підкреслив важливу роль таких заходів у формування спроможних громад з ефективним керівництвом.

«Перед нашими громадами щоденно постають невідкладні завдання. У більшості це нова практика, тому дуже важливо проводити такі заходи задля обміну досвідом та напрацювання спільних рішень», — підкреслив голова обласної ради. 

Зазначимо, Одеська область одна з перших в Україні проводить такий регіональний тиждень — після Черкаської та Хмельницької областей. 

«Для спільного тижня було узагальнено кращі практики, а зараз спільно з очільниками громад ми розроблятимемо алгоритм вирішення їх питань», – додала голова Красносільської територіальної громади, голова Одеського регіонального відділення ВАОТГ Марина Архірій.

Нагадаємо, у лютому Одеська обласна рада разом з Одеською облдержадміністрацією підписали меморандум про співпрацю з ВАОТГ. Мова йде про постійний обмін досвідом, координацію дій та впровадження нових ефективних механізмів, найкращих практик від українських і європейських колег.

6E6E2D42-15B8-48E6-8669-03C52D3A3770

Повернутися назад