65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Порятунок Тилігульського лиману: чергове засідання провела комісія з питань екології

03-06-2021
D79F0071-3557-40E0-A501-DFE7911EB68C

Цього тижня засідання провела постійна комісія з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, яку очолює Валентин Волканов. В порядку денному було шість питань, зокрема ті, що пропонуються на розгляд сьомої сесії обласної ради.

Під час засідання депутати підтримали проєкт рішення про звернення Одеської обласної ради до міністра захисту довкілля та природних ресурсів України щодо виділення 35,5 млн грн з державного бюджету на завершення реконструкції з’єднувального каналу між Тилігульським лиманом і Чорним морем у 2021 році. Відновити канал необхідно для того, щоб вберегти лиман від зміління та збільшення солоності. 

Автор звернення депутат Олег Кутателадзе зазначив, що до справи порятунку лиману вдалося залучити Миколаївську обласну раду — лиман розташований на межі областей, проте необхідна підтримка і з державного бюджету. 

Члени комісії підтримали проєкт, але вирішили адресувати це звернення ще й Кабінету Міністрів та Верховній Раді України.

Окрім цього, комісія також підтримала проєкт про затвердження програми «Ліси Одещини на 2021-2025 роки» та розглянула низку листів. «Ми завжди маємо діяти в межах чинного законодавства і враховувати усі деталі при прийнятті рішень», — зазначив під час обговорення Валентин Волканов.

Повернутися назад