65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Близько 13 тисяч миль по морю: в Одесі підбили підсумки навчань «Сі Бриз — 2021»

10-07-2021
58AFC62A-E2FF-48C9-BF64-827D4CE4F642

10 липня в Будинку офіцерів відбулося урочисте закриття українсько-американських навчань «Сі Бриз — 2021», в якому взяв участь голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. 

Навчання стартували 28 червня. Цього року в них брали участь військові з понад 30 країн та з п’яти континентів. 

Як розказав командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа, всі покладені завдання виконано в повному обсязі. Наприклад, під час навчань кораблі пройшли близько 13 тисяч миль.

«Сьогодні ми маємо силу — силу об’єднання наших зусиль. Наша сила в поглядах і в тих цінностях, які захищають наш народ, — зауважив контрадмірал. — Ми показали ще раз нашу спроможність відпрацьовувати все за стандартами НАТО». 

Привітати учасників з успішним виконанням всіх поставлених завдань на церемонію також прийшли перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло Коваль, керівництво міста та області.

«Ще раз дякую Військово-Морським Силам України за те, що міцно тримаєте наші морські кордони. Під час цих навчань ви пройшли оцінювання за всіма стандартами НАТО, стали ще сильнішими та майстернішими. І ми пишаємося вами ще більше!» — підкреслив голова обласної ради.

Повернутися назад