65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перспективи розвитку півночі Одещини

04-04-2016
HAK_9061

Перебуваючи з робочим візитом у Любашівському районі, голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно з колегами депутатами Анатолієм Артеменком, Олександром Бондаренком, Анатолієм Садовником відвідали ряд соціальних об`єктів району. Зокрема, познайомилися з роботою загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів і дитячих навчальних закладів сіл Гвоздавка та Ясенівка. Під час зустрічі з керівниками цих закладів депутати обговорили проблеми освітянської галузі та перспективи розвитку соціальної інфраструктури. Також народні обранці відвідали Центральну районну лікарню, де був проведений ремонт пологового відділення.

Далі Анатолій Урбанський разом з депутатами проінспектували початок ремонтних робіт на аварійній ділянці (25 км) автодороги державного значення «Криве Озеро – Балта». Голова обласної ради наголосив, що при стратегічній важливості доріг Бессарабії не можна забувати про північ області. Питання ремонту доріг повинно вирішуватися спільно: за рахунок обласного, районного, міського бюджетів та за допомогою інвестицій. Наразі обласним бюджетом передбачено 2,5 млн. гривень на поточний середній ремонт автодороги загального користування державного значення «Тимкове-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка».

– З розвитком інфраструктури та відновленням доріг на півночі Одещини, розвиватиметься і так званий зелений туризм, а це є перспективою залучення нових інвестицій та створення додаткових робочих місць, – зазначив Анатолій Урбанський.

HAK_8903-2 HAK_8936-2 HAK_9067 HAK_8841HAK_9061

Повернутися назад