65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський відвідав Болградський район

26-11-2020
DSC_6526

В межах робочого візиту до Болградського району перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський взяв участь у засіданні першої сесії Болградської районної ради восьмого скликання.

На початку засідання Болградська районна територіальна виборча комісія оголосила депутатів, яких було обрано до складу районної ради – всього увійшло 42 депутати з п’яти партій.

Також з сесійної трибуни виступив Вадим Шкарівський:

«Радий вітати новий депутатський склад районної ради. Ми розпочинаємо роботу в умовах нового адміністративно-територіального устрою нашої області. Від об’єднаного Болградського району до Одеської обласної ради були обрані депутати, які представлятимуть інтереси громад на обласному рівні. Я закликаю всіх наших колег на місцях до спільної конструктивної роботи. Хотів би побажати всьому депутатському корпусу здоров’я, успіхів, саморозвитку, щоб ви з легкістю вирішували проблемні питання районну та дбали про благополуччя його жителів, які вас обрали».

Після складання присяги новообрані депутати приступили до розгляду порядку денного. Зокрема, затвердили регламент районної ради, обрали голову районної ради – Михайла Садаклієва, затвердили склад постійних комісій, розглянули питання щодо реорганізації Арцизької та Татарбунарської районних рад, а також визначили пріоритетні  напрямки роботи, спрямовані на розвиток об’єднаного Болградського району, серед яких – будівництво доріг, екологічна та соціальна сфери.

Далі Вадим Шкарівський ознайомився із соціально-важливими проєктами, які потребують підтримки обласної ради. Однин з таких проєктів є розширення площі та збільшення обсягів обслуговування Одеського обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в м. Болград.

Центр є державним некомерційним підприємством, що надає реабілітаційні послуги особам (дітям) з інвалідністю у віці з 2 до 45 років, сім’ям, в яких вони виховуються, також дітям з групи ризику без інвалідності. Розширення площі Центру планується на базі будівлі колишнього пологового будинку. Після капітального ремонту тут планується відкриття відділення раннього втручання, хостелу, кухні-їдальні та переведення відділення комплексної реабілітації.

«Сьогодні це єдиний центр реабілітації на півдні Одеської області. Нажаль, кількість людей, а особливо дітей, котрі потребують допомоги, зростає, і діяльність центру стає все більш актуальною. Проект планується реалізувати за рахунок співфінансування з бюджетів всіх рівнів. Наразі важливо передбачити в обласному бюджеті кошти на його реалізацію в наступному році», – зазначив Вадим Шкарівський.

Також перший заступник голови обласної ради побував в консультативно-діагностичному центрі Болградської ЦРЛ, де потрібні додаткові кошти на завершення ремонтних робіт.

«У діагностичному центрі було проведено ремонт, тут працює кабінет комп’ютерної томографії, який надає сучасне медичне обстеження, і користується попитом в умовах пандемії. Проте у центрі потрібно провести ще низку ремонтних робіт – облаштувати зовнішню каналізацію, встановити опалення, провести благоустрій прилеглої території, та ін. І на все це не вистачає коштів. Ми з колегами не залишимо без уваги даний медичний заклад й розглядатимемо питання щодо співфінансування робіт з обласного та місцевого бюджетів», – повідомив Вадим Шкарівський.

DSC_6397 DSC_6409 DSC_6415 DSC_6423 DSC_6428 DSC_6449 DSC_6452 DSC_6473 DSC_6526 DSC_6563 DSC_6575 DSC_6593 DSC_6605 DSC_6643 DSC_6648 DSC_6656 DSC_6665 DSC_6667 DSC_6682 DSC_6694 DSC_6696

Повернутися назад