65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Перемоги одеських фігуристів у 2018 році

26-12-2018
Eva (3)

Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» у 2018 році завоювали більше 30 медалей на змаганнях різного рівня: 5 медалей на юнацькому чемпіонаті України та 19 нагород на всеукраїнських змаганнях, які відбулися в одеському Палаці спорту в листопаді 2018 року.

Чемпіонкою України серед дівчаток в одиночному катанні стала 12-річна Єва Шульга (тренер – Георгій Старков, хореограф – Наталія Карпич). Фігурним катанням Єва займається сім років, тренується щоденно по 2-3 години. Одним з важливих фактором свого успіху спортсменка вважає умови тренувань:

«Приблизно два роки, як в Одесу, на арену Палацу спорту повернувся великий лід. Для справжнього спортсмена важливо все: європейський стандарт льодової арени, якість і структура льоду (його мають заливати гарячою водою, тоді поверхня ковзанки стає дзеркально гладенькою) – ці елементарні речі знають усі успішні фігуристи. Мені є з чим порівнювати; я вважаю, що якість одеського льоду, напевно, найкраща в Україні. Звісно, ми дуже пишаємося цим. Я починала кататись на приватному катку «Умка» (він майже в два рази менший за льодову арену у Палаці спорту). Та, не зважаючи на це, більшу частину своєї кар’єри я каталась саме там і вдячна цій ковзанці за своє захоплення фігурним катанням. Потім я тренувалась на льодовій арені «Крижинка» (що на вул. Академіка Філатова) – це теж нестандартний каток, хоча він більший за «Умку», але менший за той, що у Палаці спорту. Усі професійні спортсмени Одеси різних вікових категорій тренуються на льодовій арені Палаці спорту – це запорука їхнього успіху», – вважає одеська фігуристка.

У грудні одеські спортсмени завоювали п’ять медалей на третьому етапі Всеукраїнських змагань юних фігуристів, які відбулися в Білій Церкві 14-16 грудня. Так, Переможцем у віковій категорії «2005-2007» став Вадим Новіков (тренер – Ірина Кланцат). Срібні медалі завоювали Артем Гридасов (тренер – Георгій Старков), а також Максим Покотило (тренер – Артем Ковальчук). Бронзові нагороди в активі Ратміра Кравченка та Михайла Іванченка (тренер – Олена Воропаєва).

«Ми радіємо перемогам наших земляків на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Приємно відчувати невеличку причетність до перемог одеських спортсменів. Спільними зусиллями влади усіх рівнів, енергії тренерів та їх вихованців, ми повертаємо Палацу спорту статус головної льодової арени Одещини», ̶  зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

«Вихованці нашої школи – і дівчатка, і хлопчики надії виправдали. Ряд спортсменів взяли участь у міжнародних змаганнях – в Стамбулі, Будапешті та Таллінні. Де зайняли по два призових місця у кожних змаганнях. Для нашої чемпіонки Єви Шульги попереду, в лютому, важливий чемпіонат України серед юніорів, де вона також націлюється на перемогу. В кінці грудня відбувся Чемпіонат України серед дорослих. Де наша фігуристка Анна Іванченко увійшла в збірну України та отримає майстра спорту. Це також велика перемога, адже з 1994 року у Одеси не було медалі серед жінок. Завдяки підтримці Одеської обласної ради та депутатському корпусу два роки тому у Палаці спорту з’явився великий лід. Тепер у наших тренерів з’явилася можливість готувати спортсменів високого рівня, упевнена, одесити лише починають сходження до слави», – розповіла Наталія Тютюнник, директор СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Найближчий старт – юніорський чемпіонат України наприкінці січня-2019. Далі плануються виїзди одеситів на міжнародні турніри – в Ізраїль та Болгарію.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Novikov2.jpg.pagespeed.ce.6mY9AI51KqEva (1)Eva (2)Eva (3)

Повернутися назад