65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Олег Радковський зустрівся з представниками Женевського центру гуманітарного діалогу

16-12-2022
79793BE1-8D0D-42B4-84B1-29E961FA22B4

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський провів зустріч з представниками Женевського центру гуманітарного діалогу (Centre for Humanitarian Dialogue) — регіональним менеджером організації по Україні Софією Пугслі, Станіславом Середою та Михайлом Немирею.

Дана організація зі штаб-квартирою у Швейцарії працює з 1999 року та допомагає жителям країн, що постраждали від війни. Під час зустрічі було обговорено посилення роботи в гуманітарному напрямку для громад Одещини, а також допомогу об’єктам життєдіяльності області в зимовий період.

«Це вже наша друга зустріч з Женевським центром гуманітарного діалогу з початку повномасштабної війни. Обговорили питання роботи в напрямку посилення гуманітарної підтримки громад Одещини, допомогу об’єктам життєдіяльності області в зимовий період та перспективи роботи зернового коридору під час війни в портах нашої області. Дякую пані Софії Пугслі та українській команді Центру за підтримку нашої країни в цей непростий час», — зазначив Олег Радковський.

Повернутися назад