65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Одеська обласна рада провела позачергову сесію 

03-06-2022
01-03-06-2022

3 червня відбулося засідання тринадцятої позачергової сесії Одеської обласної ради VIII скликання. 
У зв’язку з воєнним станом більшість депутатів долучилися до заходу у режимі онлайн. На початку засідання зареєструвалися понад 60 депутатів. На порядку денному було розглянуто і підтримано 17 питань. 
Відтак, депутати підтримали проект рішення про зміну назви комунального підприємства «Одеській обласний академічний російський драматичний театр». У зв’язку з воєнною агресією РФ працівники театру виступили з ініціативою позбутися слова «російський» у назві. 
Також було підтримано проект рішення про припинення комунальної установи «Одеське обласне патологоанатомічне бюро» шляхом її перетворення на комунальне некомерційне підприємство «Одеське обласне патологоанатомічне бюро». Таким чином бюро зможе залучати більше коштів та працювати більш ефективно. 
Підтримано проект рішення про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер». Зараз заклад розширює свої функції та відкриває нові відділення, що виходить за межі роботи диспансеру. Тепер він називатиметься «Одеський регіональний протипухлинний центр».
Під час засідання депутати Одеської обласної ради також вирішили звернутися до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів щодо засудження військової агресії Російської Федерації та будь-якої співпраці з окупантами.
«Цим зверненням ми рішуче підкреслити, що Одещина — це частина суверенної та унітарної України, — підкреслив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. — Ніякі інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради. Сьогодні 100-й день повномасштабної війни — стоїмо міцно і доводимо всьому світу, що ми незламні!»

Повернутися назад