65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Одеська обласна рада провела позачергову сесію 

12-07-2022
91C26897-B6B9-4AF1-8D9D-6117233F71D9

12 липня відбулося засідання чотирнадцятої позачергової сесії Одеської обласної ради VIII скликання. 

На початку засідання начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко доповів про поточний стан у регіоні. Потім депутати заслухали інформацію керівника Одеської обласної прокуратури Сергія Костенка про результати діяльності органів прокуратури регіону у 2021 році та в першому півріччі 2022 року та поставили низку питань.

На порядку денному було дев’ять питань. Відтак, депутати підтримали ініціативу начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка та голови Одеської обласної ради Григорія Діденка щодо надання одноразової адресної допомоги громадянам, які постраждали від військової агресії рф. 

Задля цього було внесено зміни до рішення обласної ради від 19 лютого 2021 року «Про затвердження Порядку надання адресної цільової допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим верствам населення Одеської області». Розмір допомоги при загибелі члена сім’ї становитиме 100 тисяч гривень на родину, а пораненим: 50 тисяч гривень при тяжкому пораненні, 20 тисяч гривень — при середньої важкості на кожного пораненого відповідно.

Далі депутати підтримали проект рішення про звільнення генерального директора КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб» Світлани Ізосімової — через втрату довіри, а також рішення про припинення КНП «Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер» шляхом приєднання до КНП «Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр». 

Окрім цього, депутати вирішили звернутися до Міністерства освіти і науки України щодо методики регіоналізації алгоритму широкого конкурсу розподілу місць державного замовлення. Таке рішення має сприяти більш справедливому і раціональному регіональному розподілу. 

«Дякую колегам за те, що зібралися — попри постійну небезпеку ракетних ударів. У залі були зареєстровані 54 депутати. Працюємо задля нашої перемоги!» — підкреслив голова обласної ради Григорій Діденко.

Повернутися назад