65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

На апаратній нараді обговорили готовність регіону до надзвичайних ситуаціям у зимовий період

16-11-2021
5588E0BC-332E-48F5-8DBB-1F173777FD34

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та депутати долучилися до чергової апаратної наради Одеської облдержадміністрації 16 листопада.  

На порядку денному було три питання: здійснення стратегічної екологічної оцінки, готовність регіону до складних погодних умов та надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду, а також початок діяльності КП «Централізована закупівельна організація Одеської обласної ради». 

Під час наради, зокрема, було зазначено, що зараз в області налічується 543 автономних джерела електропостачання, які можна залучити у випадку надзвичайної ситуації. 

По всіх районах області готові до розгортання 333 стаціонарні пункти обігріву (організовуються в адміністративних будівлях, закладах освіти та культури) та 22 пересувних пункти, які розгортає Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Вже розроблена карта-схема для розміщення на ключових дорогах області 32 майданчиків для відстою майже 1 500 великовантажних автомобілів. На базі Служби автомобільних доріг Одеської області було проведено командно-штабне навчання. 

«Особливу увагу закцентували на забезпеченні електрогенераторами медичних закладів з реанімаційними відділеннями. Всім зрозуміло, що в умовах пандемії це надважливе питання. Також генераторами мають бути забезпечені заклади соціального захисту, де перебувають діти. Тримаємо ці питання на контролі!» — підкреслив Григорій Діденко. 

Повернутися назад