65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Місту Болград 195 років

26-08-2016
концерт к 24 (135)

У кожного міста є свій неповторний шлях і своя історія. Історія Болграду налічує 195 років.

На честь дня міста були організовані численні культурні та спортивні заходи. Найтепліші та найщиріші слова любові до Бессарабської столиці звучали з вуст представників міської та районної влади. В цей день мешканців та гостей Болграду привітав заступник голови обласної ради Юрій Дічогло та депутат обласної ради Панас Самунжи

Голова обласної ради Анатолій Урбанський також передав свої привітання гостям та мешканцям міста: «Це свято – значна подія для всіх, хто народився, виріс та працює у цьому чудовому місті, яке багате на талановитих, мудрих, працьовитих людей, відоме своїми культурними надбаннями. Болград – це не просто маленьке провінційне місто, – це столиця півдня Бессарабії, місто зі славними традиціями. Щиро бажаю міському голові та всій громаді родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму».

Програма цього святкового дня була дуже насиченою і цікавою для городян. Організатори підготували багато яскравих заходів.

Увечері болградців і гостей міста запросили на міський стадіон, де проводився  «Парад близнюків і двійнят», виставка фотографій і декоративно-прикладної творчості, а пізніше у виконанні творчих колективів прозвучали національні пісні і були продемонстровані запальні танці. Також відбувся святковий концерт, у якому взяли участь місцеві артисти. В ході концерту відбулося нагородження жителів міста в різних номінаціях.

Також болградців чекала велика спортивна програма, в яку увійшов мотопробіг вулицями міста, традиційний турнір із великого тенісу «Відкрита ракетка», міжнародний борцівський турнір пам’яті засновника міста І.М. Інзова, першість міста з футболу.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад