65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Комісія вивчає питання організації санітарної авіації в Одеській області 

14-07-2021
6C9E4D63-399D-46D9-9CD2-CD5DFB75913D

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики вивчає питання організації санітарної авіації в Одеській області. 

Під час засідання 14 липня депутати розглянули питання щодо реалізації пілотного проєкту з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людини в Одеській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України. Було зазначено, що для оперативного транспортування органів в Одеську обласну лікарню необхідно організувати роботу санітарної авіації. Адже, зокрема, шлях з Ізмаїлу зараз займає забагато для такої процедури часу. 

«Санавіація зараз на порядку денному, — підкреслила директорка департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Наталія Одарій-Захар’єва. — У нас має бути вертолітна платформа, і це дасть нам можливість працювати і з Києвом, і з районами». 

Голова комісії Дмитро Чапір запропонував звернутися до Міністерства охорони здоров’я з проханням розглянути можливість допомогти у цьому питанні, а також запросити на наступне засідання директора Одеського обласного центру екстреної допомоги і медицини катастроф. 

Комісія також вирішила доручити департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації надати концепцію розташування вертолітних майданчиків в опорних лікарнях області та попередній об’єм необхідного фінансування. 

Секретар комісії та голова Ізмаїльської райдержадміністрації Родіон Абашев, зокрема, зауважив, що в Ізмаїлі такий майданчик вже є. 

В цілому порядок денний включав понад 20 питань.

Повернутися назад