65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Комісія підтримала виділення коштів на ремонт амбулаторії в селі Курісове 

03-06-2021
5777370A-AC73-4180-B831-251B787E90C0

Комісія обласної ради з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини підтримала необхідність виділення 5 мільйонів гривень з обласного бюджету на капітальний ремонт амбулаторії в селі Курісове Березівського району.

Відповідне рішення було прийняте під час засідання 2 червня. 

Як розказав сільський голова Валентин Григоржевський, будівлі амбулаторії вже понад сто років, раніше там була лікарня. Гроші потрібні перш за все на капітальний ремонт даху та поточний ремонт. 

В Курісівській громаді також є амбулаторія в селі Сербка, але вона менша. Керівництво громади планує посилити амбулаторію в селі Курісове, зробити її опорною, запросити ще лікарів (зараз там працює один лікар) та відкрити денний стаціонар. 

Валентин Григоржевський зауважив, що в рамках співфінансування громада планує виділити зі свого бюджету мільйон гривень. 

Відповідне рішення було підтримано. Голова комісії Олег Каптур звернувся до присутнього на засіданні представника департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації з проханням знайти фінансування.

Зазначимо, що у березні Курісове з робочим візитом відвідав голова обласної ради Григорій Діденко і питання ремонту амбулаторії ставилось під час прийому громадян. 

«Громада надала комісії необхідну для ремонту документацію, є співфінансування. При такому підході розраховую на результат. Місцеві жителі чекають на відремонтовану комфортну амбулаторію», — зауважив Григорій Діденко.

 

Повернутися назад