65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Григорій Діденко та депутати відвідали Балтську міську громаду

30-07-2021
D86A0F7A-689C-4821-89AD-306BA5DEF55A

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко відвідав Балтську міську громаду 30 липня.

Разом з депутатами Верховної Ради України Сергієм Колебошиним та Степаном Чернявським, депутатами обласної ради Олександром Маланюком та Князем Хачатряном він оглянув спортивний клуб «Балта» та кіноконцертний комплекс «Родина». 

Сучасний спорткомплекс у Балті був побудований рік тому. Зараз там працюють 14 тренерів, 300 вихованців займаються в секціях футболу, баскетболу, волейболу тощо. Він збудований на кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість проєкту — понад 46 млн грн.

Будівля колишнього кінотеатру «Родина» була в експлуатації з 1961 року. Масштабна реконструкція проходила у 2018-2019 роках. 

«Сучасна кіноконцертна зала була облаштована завдяки відновленню старого кінотеатру. Зараз тут проходять кінопокази, концерти, працює конференц-зала — це чудовий майданчик для культурного розвитку Балти і всієї громади», — зауважив Григорій Діденко.

У кіноконцертному залі наразі представлені проєкти подальшого розвитку міста, зокрема благоустрій центральної площі, а також проєкти, що вже реалізуються. Серед них реконструкцію основного корпусу НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» та реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги та прилеглої території Балтської багатопрофільної лікарні.

«На прикладі Балтської громади обговорили разом з колегами плани щодо розвитку всієї півночі Одещини», — додав голова обласної ради.

 

Повернутися назад